Haberler

Türk Kripto Para Dolandırıcısı Olduğu İddia Edilen Safiye Gökçe Y. Kim?

Safiye Gökçe Y. isimli bir kadın dolandırıcının Türkiye'de 'BTC' vaadi ile 375 milyon liradan fazla para dolandırdığı ve polis ekiplerinin peşine düştüğü biliniyor.

Nexo

Safiye Gökçe Y. isimli Aydın beldesi civarlarında yaşadığı iddia edilen genç yaşlardaki bir Bitcoin ve kripto para birimi dolandırıcısı kadının ülkede birçok yerde insanların Bitcoin alması ile para kazanacakları vaadi ile dolandırdığı ortaya çıktı. Her seferinde farklı kılık kıyafete büründüğü, bazen türbanlı, bazen açık, bazen ise yarı kapalı bir tipte insanları kandırdığı iddia edilen kadının her yerde aramaların başlatıldığı ve ülke genelinde kripto para dolandırıcılığına adının bulaşması dolayısı ile 375 milyondan daha fazla insanları dolandırmış olabileceği belirtiliyor.

Safiye Gökçe Y. kimdir? Bu konuda emniyet ilgili kişinin yaşı, mesleği ve durumu hakkında hiçbir açıklama yapmadı ancak her yerde arandığı ve Türkiye’den kaçmamış olabileceğini umut ediyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı