Haberler

Türk Kripto Para Dolandırıcısı Olduğu İddia Edilen Safiye Gökçe Y. Kim?

Safiye Gökçe Y. isimli bir kadın dolandırıcının Türkiye'de 'BTC' vaadi ile 375 milyon liradan fazla para dolandırdığı ve polis ekiplerinin peşine düştüğü biliniyor.

Safiye Gökçe Y. isimli Aydın beldesi civarlarında yaşadığı iddia edilen genç yaşlardaki bir Bitcoin ve kripto para birimi dolandırıcısı kadının ülkede birçok yerde insanların Bitcoin alması ile para kazanacakları vaadi ile dolandırdığı ortaya çıktı. Her seferinde farklı kılık kıyafete büründüğü, bazen türbanlı, bazen açık, bazen ise yarı kapalı bir tipte insanları kandırdığı iddia edilen kadının her yerde aramaların başlatıldığı ve ülke genelinde kripto para dolandırıcılığına adının bulaşması dolayısı ile 375 milyondan daha fazla insanları dolandırmış olabileceği belirtiliyor.

Safiye Gökçe Y. kimdir? Bu konuda emniyet ilgili kişinin yaşı, mesleği ve durumu hakkında hiçbir açıklama yapmadı ancak her yerde arandığı ve Türkiye’den kaçmamış olabileceğini umut ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu