Bitcoin

Bitcoin Sahibi Yatırımcılar Yaşadı

Nexo

Bitcoin sahibi yatırımcıların bugün istikrar ve fiyatın daha da fazla artması ile birlikte paraları değer üzerine değer kazandı. Son 1 haftada yatırım yapan bir yatırımcının kazancı %7 oranında karlı duruma gelirken, yatırımların daha da fazla artmaya başladığı ve Aralık ayı dönemine doğru gidilmeye başlandığı piyasa verilerine yansıdı. Yatırımcıların bir kısmı fiyat artışı sonrasında ellerinde bulunan yatırımları satıp satmamak konusunda kararsız kalırken, birçok yatırımcı ise kripto paraların daha fazla yükselecek olduğunun artık neredeyse kesin hale geldiğini ve bu dönemde satış yapılması yerine daha fazla beklenmesi gerektiğini belirtti.

Yatırımcılar endişeli olmasına rağmen Bitcoin 30.850.00 TL’ye yükseldi. 6.400 dolar sınırı bu sayede aşılmış oldu. Kripto paranın artması sonucunda yatırım oranlarında artışlar olması beklenen bir süreç iken, yatırımcıların tetikte bekledikleri bugünlerde Bitcoin alımlarının daha fazla olduğu gözlemlendi.

Durdurulamaz Güç Geldi!

Bitcoin ile ilgili yabancı yatırımcılar ”durdurulamaz güç işte burada, durdurulamaz güç geldi, dünya tarihinin en önemli dijital ekonomisinin temelleri atılıyor” benzeri sözlerini kullanmaları boşuna değil. Sonuç olarak Bitcoin sahibi yatırımcıların 7 gün içerisinde %7 oranında kar elde edebilmeleri, doğru kararlar alabilen yatırımcıların kazançlarını ciddi manada arttıracağa benziyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı