Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Sahibi Yatırımcılar Yaşadı

Bitcoin Sahibi Yatırımcılar Yaşadı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin sahibi yatırımcıların bugün istikrar ve fiyatın daha da fazla artması ile birlikte paraları değer üzerine değer kazandı. Son 1 haftada yatırım yapan bir yatırımcının kazancı %7 oranında karlı duruma gelirken, yatırımların daha da fazla artmaya başladığı ve Aralık ayı dönemine doğru gidilmeye başlandığı piyasa verilerine yansıdı. Yatırımcıların bir kısmı fiyat artışı sonrasında ellerinde bulunan yatırımları satıp satmamak konusunda kararsız kalırken, birçok yatırımcı ise kripto paraların daha fazla yükselecek olduğunun artık neredeyse kesin hale geldiğini ve bu dönemde satış yapılması yerine daha fazla beklenmesi gerektiğini belirtti.

Yatırımcılar endişeli olmasına rağmen Bitcoin 30.850.00 TL’ye yükseldi. 6.400 dolar sınırı bu sayede aşılmış oldu. Kripto paranın artması sonucunda yatırım oranlarında artışlar olması beklenen bir süreç iken, yatırımcıların tetikte bekledikleri bugünlerde Bitcoin alımlarının daha fazla olduğu gözlemlendi.

Durdurulamaz Güç Geldi!

Bitcoin ile ilgili yabancı yatırımcılar ”durdurulamaz güç işte burada, durdurulamaz güç geldi, dünya tarihinin en önemli dijital ekonomisinin temelleri atılıyor” benzeri sözlerini kullanmaları boşuna değil. Sonuç olarak Bitcoin sahibi yatırımcıların 7 gün içerisinde %7 oranında kar elde edebilmeleri, doğru kararlar alabilen yatırımcıların kazançlarını ciddi manada arttıracağa benziyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları