BitcoinHaberler

Bitcoin Satın Almak İçin Doğru Zaman Ne Zaman? CZ: “Şimdi”

Bitcoin'e uzun vadeli bakanlar her zaman kazandı.

Bitcoin’deki fiyat hareketleri içeride kalan yatırımcıların canını sıksa da bazı maximalistlere göre Bitcoin’de her zaman boğa olmak gerekiyor.

Bitcoin’in muadillerine kıyasla yeni bir yatırım enstrümanı olması ve henüz tam olarak olgunlaşmamış olması beraberinde bazı volatilite problemlerini getiriyor.

2021 yılı rallisine sonradan katılan ve maliyetleri yüksek olan yatırımcılar bir an önce satıp kurtulmanın hesabını yapsa da uzun vadeli yatırımcılar Bitcoin fiyatından hala umutlu.

Gerçekten Bitcoin’in kısa vadeli hareketlerinden etkilenmeyip büyük resme bakanların bugüne kadar hep kazandığını gözlemliyoruz. Aşağıdaki grafik Bitcoin’in haftalık grafiği, göreceğiniz üzere Bitcoin devamlı yükselen bir trend içerisinde hareket ediyor.

MicroStrategy CEO’su Micheal Saylor ve Binance CEO’su Changpeng Zhao da Bitcoin’e uzun vadeli bakmak gerektiğini ifade eden paylaşımlarda bulundu.

Saylor; “Bitcoin satın almak için iyi zaman her zaman 5 yıl öncesidir.” derken, Cz 5 yıl sonrası için konuştu.

Saylor’un paylaşımını alıntılayan Cz; “5 yıl sonra, Bitcoin satın almak için en iyi zaman şimdi” dedi.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu