Bitcoin

Bitcoin Son Gelişmeler İle Yatırımcılarını Heyecanlandırdı

Bitcoin fiyatı ve piyasa hacminde yaşanan artış yatırımcıları daha fazla heyecanlandırdı. Birçok yatırımcı kripto paraların bu denli bir anda olumlu hava yaratmasını beklemediklerini belirtirken, bu durumun piyasa hacmi açısından daha çok kripto paraların fiyatının artması yönünde olumlu bir süreci beraberinde getirdiğini açıkladı. Bitcoin fiyatının 7.700 dolar sınırını aşması ile birlikte 9.000 dolar iddiaları ortaya atılırken, yatırımcılar ise bunun beraberinde getirecek olduğu olumlu hava sonucunda daha fazla insanın kripto para yatırımı yapabilecek olduğunu dile getirdiler.

Bazı yatırımcılar aynı zamanda yatırımlarını bu zamanda arttırmanın tam zamanı olduğunu, bekledikçe fiyatında daha fazla yükseldiğini belirterek, en iyi seçeneğin hemen yatırım yapmak yönünde olduğunu belirtti.

Beklenen Yükselişe Erken

Bu sene sonunda beklenen yükseliş için ise henüz daha erken olduğu, birçok insanın beklediği yıl sonu rekor artışının gerçek olması için bir süre daha beklenmesi gerektiği yönünde görüş hakim. Bazı analistler yıl sonuna kadar haftalık ve aylık rekorların kırılabilecek olduğunu, 50.000 dolar sınırına kadar 20.000 dolar sınırının çok daha kolay kırılabilecek olduğunu iddia ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu