Haberler

Bitcoin Tekrar 3.200 Dolara Geriledi!

Bitcoin 3.000 dolara gerileyebilir.

Bitcoin fiyatında beklenmedik gelişmeler yaşandı. Bitcoin dip fiyatı ne zaman görecek? Sorusuna yanıt aranırken, yatırımcılar kripto para fiyatlarında yaşanan düşüşleri takip etmekte artık zorlanıyorlar. Kripto para birimlerinin fiyatlarının sürekli olarak değişiyor olması ve bugün Bitcoin fiyatının tekrar 3.200 dolara gerilemesi dolayısı ile yatırımcılar nasıl karar verecek olduklarını ve nasıl yatırım yapmaları gerektiği konusunda henüz belirsizlik olduğundan dolayı doğru karar veremediğini belirtiyorlar.

Akşam saatlerine doğru 3.200 dolara kadar gerileyen Bitcoin, bazı kripto para borsalarında 3.150 dolara kadar geriledi. Bitcoin fiyatındaki değişimlerin ne kadar sürecek olduğu ve fiyatın tekrar ne zaman yükselecek olduğunun konuşulduğu ortamda, fiyatların gerilemeye devam ediyor olması ve 3.200 dolara kadar düşmüş olması yatırımcıların olumsuz görüşlerine sebep oluyor.

Bitcoin 3.000 Dolar Mı Olacak?

Bitcoin fiyatının 3.000 dolara gerileyip gerilemeyecek olduğu konusu henüz merak konusu. Fiyatın düşecek olduğu ve dip fiyatın ne zaman, hangi fiyat sınırında olacak olduğuna bağlı olarak fiyatlar değişecek.

  • Bitcoin fiyatının 3.200 dolara gerilemesinden sonraki seviyesinin 3.000 dolara kadar düşmesi ve 2.900 doları görebilecek olduğu tahmin edilmekte.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Kaynak
coindesk
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu