Bitcoin

Bitcoin Tekrar 3.500 Dolara Yükseldi

Bitcoin fiyatındaki değişim sürüyor.

Bitcoin düşecek mi, yükselecek mi? Tartışmalarının ortasında kripto para birimi bir anda yükselmeye başladı ve %6’ya yakın değer kazandı. Bitcoin fiyatındaki değer kayıpları bugün tersine dönerek 200 dolara yakın değer kazanması ile birlikte yatırımcılarına olumlu olarak ”alım yapabilirsiniz” mesajı verdi. Bitcoin Cash hard forkundan hemen sonra düşüş yaşamaya başlayan Bitcoin, bu yönü ile yatırımcılar açısından tepki çekmiş ve kripto para sahipleri tarafından yapılan satışların art arda olmasına sebep olmuştu. Bitcoin fiyatındaki değişimler gün içerisinde piyasa hacmininde birkaç milyar dolar değer kazanması ile tekrar ilgi görmeye başladı.

Fiyatlar Beklentileri Tersine Çevirdi

Bitcoin fiyatının 3.500 dolara yükselmiş olması yıl sonu beklentisi olan 22.000 dolar ve üzerinde fiyat beklentisinin yok olmasına sebep oldu. Bir süre önce kripto para birimlerinde yaşanan fiyat yükselişlerinin yakın olabilecek olduğu ve fiyatın yüksek olabilecek olduğu düşüncesi ile hareket eden yatırımcılar 6.000 dolar seviyesinden Bitcoin almış ve aldıkları bu kripto paraların yıl sonunda en az 15.000 dolar olacak olduğunu düşünerek hareket etmişlerdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Kaynak
CMC
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu