Bitcoin

Bitcoin Tekrar 3.900 Doların Üzerinde

Bitcoin 3.900 doları gördü.

Bitcoin tekrar 3.800 dolar sınırının ötesine sıçrayarak 3.900 dolar seviyesini gördü. Gün içerisinde fiyatında 100 dolar değişimler olan Bitcoin, 3.900 dolar seviyesinden sonraki adımın 4.000 dolar olabileceği yönündeki beklentileri ise tekrar başlattı ve yatırımcıların fiyat beklentileri konusunda 4.000 dolar sınırını yıl sonuna kadar tekrar geçmek konusunda beklenti ortaya çıkardı. Henüz uzun süredir kripto para borsalarında yapılan işlemlerde alımların devam ediyor, satışların ise yükselen fiyatlara rağmen az olması fiyat düşüşlerinin engellenmesindeki en büyük nedenlerden birisi olarak belirtiliyor.

Bitcoin 4.500 doları görür mü?

Bitcoin fiyatının yıl sonuna kadar 4.500 dolar seviyesini görüp görmeyeceğini önceden bilebilmek zor olduğundan yatırımcılar için bir süre beklemek ve 3 gün içerisinde yıl sonuna kadar 4.500 dolar beklentisinin tutup tutmayacak olduğunu görmek gerekecek. Bitcoin yıl sonunda 4.500 dolar değil, beklentiler dahilinde 19.000 dolar ve 21.000 dolar arasında beklenti yaratmışken, yatırımcılar artık düşüşler sonrasında ne kadar yükseliş olursa o kadar kazançlı olabilecek olduklarını düşünerek çok büyük rakamlara odaklanmamaya ve beklentileri düşük tutmaya başladılar. Yıl sonu beklentisinin düşük olması ise gelecek sene yerini farklı beklentilere bırakabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu