Bitcoin

Bitcoin Tekrar 4.000 Dolar Altına Geriledi

Kripto paralar düşmeye başladı.

Bitcoin fiyatı 2 gün yükseliş ile yatırımcılarını rekor kırabilecek olduğu ve fiyatının yükselecek olduğuna çok fazla inandırmıştı. Gün içerisinde ise tam tersi bir düşüş yaşayan Bitcoin, bu düşüş sonucunda yatırımcılara endişe yaratırken tekrar 3.000 dolar seviyesine düşebilecek olduğuna yönelik olarak beklentiler yarattı.

Kripto para birimi Bitcoin, 2 gün yükselişin ardından 4.000 dolar seviyesinin altına düşmesi, diğer kripto para birimlerinin fiyatındaki gerileme sonucunda %9 oranına varan değer kaybetti. 24 saat içerisinde %9 değer kaybı ile en popüler kripto para birimleri arasında büyük zararın Bitcoin düşüşü ile gerçek olması fiyatların ne kadar fazla karmaşık olduğunu ve ne kadar fazla risk yarattığı konusunda tartışmaların hedefinde oldu.

Bitcoin dip fiyat göreceğini kanıtladı

Fiyatının düşmesi dip fiyat konusunda Bitcoin’i bekleyen bir geleceğin olduğunu ve dip fiyat görülmeden yükselme olmayacak olduğunu gösteriyor. Dip fiyatın ne zaman ve ne kadar fiyat ile olabilecek olduğu konusunda analistler 2.000 dolar ve altını görebilecek olduğu, fiyatın düşmeye devam ettiği sürece yatırımcıların zarar edebilecekleri ve dip fiyattan alım yapılabilecek olduğunu düşünüyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu