Bitcoin

Bitcoin Tekrar 4.000 Dolara Yaklaştı

Bitcoin tekrar yükselecek mi?

Bitcoin fiyatında değişimler yaşanıyor. Kripto para fiyatlarında ve piyasa hacminde düşüşler yaşandığı 2 haftalık sürenin ardından ilk defa %10 oranından daha fazla değer kazanan kripto para birimleri, bugün yaşadıkları yükseliş sonrasında Bitcoin fiyatının 3.900 doları geçmesini sağladı. 3.900 dolar seviyesinin öneminin yüksek olduğuna değinen kripto para analistleri, yatırımcıların bu süreçte sakin, sabırlı ve panik yapmadan süreci takip etmelerini önermiş ve kripto paraların tekrar yükselebilecek olduğu konusunda açıklamalar yapmıştı.

Kripto para analistlerinin yapmış oldukları açıklamalar sonrasında sektördeki düşüşlerin yatırımcıları panik yapmaya ittiği ve bunun arkasından yatırımcıların büyük bir kısmının satış yapıp yapmamak konusunda çok fazla kararsız kaldıkları, ne yapacak olduklarını bilemedikleri, fiyatların tekrar yükselip yükselmeyeceğinden emin olamadıkları sektöre yansıyan gelişmelerden bir tanesi olmuştu.

Bugün 15.00’da 3.900 doları gören Bitcoin ise kripto paraların tekrar canlanacak mı? Sorularına sebep oldu ve yatırımcılara güvenilir yatırım aracı olabilecek olduğunu hissettirmeye yeniden başladı.

Bitcoin fiyatındaki değişiklikler kısa süre içerisinde değişebilir bu değişim düşüş veya yükseliş yönünde olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu