bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Tekrar 6.000 Dolara Gidiyor!

Bitcoin Tekrar 6.000 Dolara Gidiyor!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin bugün Binance kripto para borsasının hacklenmesi hakkında blog yazısının hemen ardından 5.900 dolar seviyesinin altına geriledi. Bitcoin fiyatındaki bu düşüşün arkasından hemen sonra yatırımcılar piyasadaki Bitcoin fiyatı ne kadar olacak? Tartışmalarının ortasında ayı piyasasının bir anda tekrar başlamasının mümkün mü olduğu hakkında sorular sormaya başladı.

Bitcoin fiyatının yükselmesi ile beraber kripto para yatırımcıları piyasada beklediklerini bulmaya ve aramaya başlamıştı. Bitcoin’in 5.952 dolar seviyesine yükseldiği Türkiye saati ile gece saatlerinde Bitcoin yatırımcıları bugün yaşanan düşüşten en az pay ile etkilenmiş oldu.

Panik yaparak Bitcoin’lerini satan kripto para sahiplerinin bugün panik satışlarından dolayı zarar oranları büyük oldu. Bitcoin panik satışlarının bugün milyonlarca doları geçmiş olduğu ve Binance kripto para borsasının açıklamasından sonra Binance ve diğer kripto para borsalarından milyonlarca Bitcoin yatırımcısının irili ufaklı çok fazla satış yaptıkları tahmin ediliyor.

Bitcoin sahiplerinin panik satış yapmaması önerisinde bulunan kripto para birimi sahibi analistler ise Bitcoin fiyatında bu yıl sonuna kadar beklentilerinin çok iyi olduğunu belirtiyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları