Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Tekrar 9.300 Dolara Yükseldi

Bitcoin Tekrar 9.300 Dolara Yükseldi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin fiyatı tekrar yükselişe geçti. Yakın zamanda kripto para birimlerinin değeri artmaya devam ederken, birçok kripto para yatırımcısı da fiyatın artmaya başlamasından dolayı beklentilerinin yükseldiğini ifade etti. Bitcoin fiyatı yükselirken, bugün 9.000 dolar seviyesine tekrar düşmüş ve bu düşüş nedeniyle bazı yatırımcılar olası büyük düşüş olabileceği nedeniyle kar satışları yapmışlardı.

Bitcoin 9.000 dolara yükseldikten sonra 9.300 dolar seviyesini gördü ve fiyatında 9.337 dolar seviyesine kadar yükseliş oldu. Bugün bu seviyeye tekrar yükseliş olması 9.380 dolar seviyesine tekrar yükseliş olabilecek olduğu beklentisi yaratırken, yatırımcılar için bu seviye son derece ciddi bir seviye olarak görülüyor.

Bitcoin yükselirken, kripto para birimlerini de yükseltmeye devam ediyor. Altcoin kripto para birimlerinin piyasa fiyatında ve piyasa hacminde Bitcoin ile birlikte bazı değer artışlarının yaşandığı biliniyor. Bitcoin değerinin 9.300 dolar seviyesinden sonra 9.400 doları geçmesi ile 9.600 doları görebilecek olduğu bekleniyor. Yatırımcılar bu seviye için son derece büyük beklentiye sahipler.

Bitcoin eğer 9.400 dolar ve 9.700 dolar seviyesini görebilir ise yatırımcılar kar satışlarını durdurmayacak ancak daha da azaltacaklardır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları