Bitcoin

Bitcoin Tekrar Düşmeye Başladı!

Bitcoin fiyatı tekrar düşmeye başladı ancak yatırımcılar kar satışları konusunda kararsız.

Bitcoin fiyatında yeniden düşüş başladı. Kripto para biriminin değeri son günlerde düşerken, değerinin düşmesi ve buna bağlı olarak kripto para yatırımcılarını kötü etkilemesi tepki çekiyor. Bitcoin fiyatındaki değer kaybının neden bu kadar fazla olduğu hakkında yatırımcılar 500 dolara yakın fiyat kaybından doğan sorunların kendilerini yakından etkilediğini belirtiyor. Bitcoin fiyatının yükselebilecek olduğunu ve fiyatların bir süre sonra tekrar 500 dolar kaybı tekrar çıkarabilecek olduğu düşünülüyor.

Yatırımcılar, kısa vadede ne yapabilecek oldukları hakkında ise satış yapmanın yine gündemde olduğunu ve kar satışlarını 7.870 dolar seviyesindeki Bitcoin fiyatından satış yaparak kendilerini korumaya çalışacak olduklarını ifade ediyorlar.

Bitcoin fiyatının yükselecek mi yoksa düşecek mi? Henüz belirsizliğe giderken, yatırımcıların kısa zamanda Bitcoin fiyatından beklentisinin yükseliş olduğu piyasanın genel beklentisi ile uyuşuyor. Bitcoin fiyatının yükselmeyi sürdürüp sürdürmeyecek olduğu hakkında ise kripto para sahiplerinin nasıl karar verecek oldukları henüz merak konusu. Bitcoin fiyatındaki değer kayıpları yatırımcıları satış yapmaya zorlayan nedenlerden birisi olarak gösteriliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu