blank
Bitcoin

Bitcoin tekrar gerileyecek mi?

Bitcoin fiyatına dair beklentiler gerilemesi yönünde. 7.000 dolarım altına gerilemesi ile birlikte yatırımcılarını tekrar heyecanlandıran ve bir anlık panik yaşatan Bitcoin, bugün sabah saatlerinde yaşanan 50 dolarlık düşüş sonrasında 7.000 dolar değerini kaybetti ve 6.900 dolar seviyesine kadar geriledi.

Geçtiğimiz haftalarda kripto para fiyatlarının azalma eğilimi göstermeye başlaması ve kripto para sahibi olan insanların yükseliş olmadığını belirterek kripto paralarını bir an önce satma yoluna gitmesi yatırımcılar arasında panik havasına yol açmış ve kripto para sahiplerinin ne yapacak olduğu konusunda endişeleri beraberinde getirmişti.

Bitcoin alanlar şanslı

BTC sahiplerinin hala daha şanslı oldukları ve yeni kripto para sahibi olan kişilerin dahi kazançlı durumda oldukları ifade ediliyor. Ethereum sahiplerinin ise bir süredir yaşanan düşüşlerin etkisi ile bir süredir kazanç sahibi olamadıkları, bunun etkilerinin bir süre sonra daha iyi belli olmaya başlayacak olduğu ifade edilmekte.

  • Bitcoin ve diğer kripto paraların fiyatı anlık olarak değişebilir ve kripto para fiyatlarının değişime uğraması bir gün içerisinde binlerce dolar artabilir veya azalabilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu