Kripto Para

Bitcoin tekrar yükselebilir

Bitcoin ile ilgili iddialar kısa süre içerisinde tekrar büyük bir artış olacağı yönünde oldu. Yatırımcıların bir süredir yaşanan düşüşlerden hemen sonra ne zaman düşüş olacak olduğu ve ne zaman yükselecek olduğuna dair sorular soruyorlar. Yatırımcılar kripto paralarda yaşanan düşüşlerden hiç memnun olmadıklarını ve yaşanan bu durumdan ötürü kendilerinin yatırımlarından endişe ettiklerini ifade ediyorlar.

Yatırımcılara göre Bitcoin fiyatında yaşanan düşüşün nedeni ETF ve benzeri işlemlerin dışında finans spekülatörlerinin toplu satışlarından kaynaklanıyor.

Milyarlar çekiliyor

Milyarlarca doların çekildiği ve yatırıldığı Bitcoin piyasasına, yatırımcılar her yatırım yaptıklarında büyük bir artış olmazken, toplu yatırımlar ve satışlar Bitcoin’i direkt etkileyen unsurlar olarak değerlendiriliyor. Yatırımcıları bekleyen büyük gelişmeler olacak mı? Olacaksa ne zaman olacak? Sorularına yanıt aramak ise bugünlerde en fazla akıllarda dolaşan sorulardan bir tanesi olmakta.

BTC yatırımlarınızı kısa vadede değil uzun vadede değerlendirmek hem daha fazla kar etmenizi, hem daha fazla risklerden az etkilenmiş olmanızda etkili olacaktır.

Yatırım tavsiyesi değildir. Hiçbir şekilde yatırım önerisi yerine geçmez.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu