binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin tekrar yükselmeyi başardı

Bitcoin tekrar yükselmeyi başardı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin fiyatında yaşanan dengesiz süreç devam ederken, kripto paralar ile ilgili olumsuz yorumlarda tavan yapmıştı. Kripto para fiyatlarında yaşanan olumsuz süreç bugün yavaş yavaş sona ermeye başlarken yabancı yatırımcılar ve Türk yatırımcıların yüzü gülmeye başladı.

Binlerce yatırımcının 6.000 dolara düşüş dolayısı ile endişe ederek korktuğu ve hemen yatırımlarını geri çekmeye başladığı BTC’nin bir anda bu kadar yükseliş yaşamış olması yatırımcıları memnun etmeye başlarken, yatırımcılar ise kripto paralardan elde edecek oldukları kar ile ilgili tekrar beklentiye girdiler.

6.500 doları geçti

Düne oranla bugün 6.500 dolar sınırını geçen BTC‘nin yatırımcılara hala daha büyük kayıplar yaşanacak bir seviyede olsa bile psikolojik olarak 6500 dolar altına inmemesi büyük önem taşıyor. Bazı yatırımcıların satış yapmalarından dolayı fazlası ile pişman oldukları ifade ediliyor.

Bitcoin fiyatında olası düşüşler beklenti dahilinde iken, yükselişler olmasının da beklentiler dahilinde olduğu, 6.500 dolar sınırının ise önemli olduğu belirtilmekte.

  • Bitcoin fiyatında olası düşüş ve yükselişler önceden kesin olarak tahmin edilemez ve kesin olarak hiçbir kimse tarafından bilinemez.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail