Bitcoin

Bitcoin tekrar zirveye ulaşabilir

Bitcoin fiyatlarında yaşanan dengesiz süreç yatırımcıları vurmaya devam ediyor. Yatırımcılar, aşırı yüksek fiyatlardan aşırı düşük fiyatlara gerileme olduğundan şikayet ederken fiyatların tekrar yükselmesi için piyasa verilerinin tekrar belirli bir seviyeye gelmesi düşüncesinde olduklarını ve bu seviyenin piyasa hacmi açısından en az 250 milyar dolar seviyesinin üzerinde olması gerektiğini gösteriyor.

BTC sahiplerini bekleyen yıl sonu rakamının ise zirvede olup olmayacak olduğu konusu büyük merak taşıyor. Özellike eskiden beri yatırım yapan kişiler sene sonu fiyat tahimlerini hala 15 ila 20 bin dolar arasında yineliyor. Eski yatırımcılar bu gibi düşüşleri daha önce çok gördüklerini ve bunlardan korkulmaması gerektiğini ifade ediyor.

Kripto paralar için risk arttı

Son 3 haftalık dönemde kripto paralar için risk tavan seviyeye ulaştı. Yatırımcıların güvenilir yatırım kaynakları aramasına sebep olan düşüşler dolayısı ile birçok yatırımcı sektörden çıkmaya ve bu alanda yatırımlarını durdurmaya başladı. Zirve beklentisinde olanların ise tüm düşüşlere karşı yatırımlarını muhafaza etmeye devam etmeleri gelecekte daha büyük kayıpların yaşanmasına sebep olabilir.

  • Bitcoin tarihi zirvesini geçen Aralık’ta görmüştü.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu