Bitcoin

Bitcoin tekrar zirveye ulaşabilir

Nexo

Bitcoin fiyatlarında yaşanan dengesiz süreç yatırımcıları vurmaya devam ediyor. Yatırımcılar, aşırı yüksek fiyatlardan aşırı düşük fiyatlara gerileme olduğundan şikayet ederken fiyatların tekrar yükselmesi için piyasa verilerinin tekrar belirli bir seviyeye gelmesi düşüncesinde olduklarını ve bu seviyenin piyasa hacmi açısından en az 250 milyar dolar seviyesinin üzerinde olması gerektiğini gösteriyor.

BTC sahiplerini bekleyen yıl sonu rakamının ise zirvede olup olmayacak olduğu konusu büyük merak taşıyor. Özellike eskiden beri yatırım yapan kişiler sene sonu fiyat tahimlerini hala 15 ila 20 bin dolar arasında yineliyor. Eski yatırımcılar bu gibi düşüşleri daha önce çok gördüklerini ve bunlardan korkulmaması gerektiğini ifade ediyor.

Kripto paralar için risk arttı

Son 3 haftalık dönemde kripto paralar için risk tavan seviyeye ulaştı. Yatırımcıların güvenilir yatırım kaynakları aramasına sebep olan düşüşler dolayısı ile birçok yatırımcı sektörden çıkmaya ve bu alanda yatırımlarını durdurmaya başladı. Zirve beklentisinde olanların ise tüm düşüşlere karşı yatırımlarını muhafaza etmeye devam etmeleri gelecekte daha büyük kayıpların yaşanmasına sebep olabilir.

  • Bitcoin tarihi zirvesini geçen Aralık’ta görmüştü.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı