binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerBitcoin Terör Örgütlerince Nasıl Kullanılıyor?

Bitcoin Terör Örgütlerince Nasıl Kullanılıyor?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Hain terör örgütleri sürekli olarak maddi alanda ellerinde bulunan gücü daha da fazla arttırmak adına hareket ediyorlar ve bazı ülkeler ve siyasilerden oldukça büyük yardımlar aldıkları tahmin ediliyor. Bu konuda ellerinde bulunan maddi gücü büyük küçük tüm ülkelerden elde eden terör örgütleri kaçak ürünler ve benzeri alanlarda satışlar ile ellerindeki nakit varlığını da yüksek seviyelere kadar çıkarmayı başarıyor.

Türkiye’ye karşı PKK, FETÖ, PYD, YPG, DHKP-C ve daha birçok terör örgütü gerek Türkiye içerisinde yaşayan kimselerden, gerek yurt dışı ülkelerde yaşayan kişilerden para alıyor ve destekler sayesinde sürekli olarak ellerindeki maddi gücü daha üst boyuta taşıyorlar.

Terör Örgütünün Yöneticileri Cüzdan Numarasına Ödeme Alıyor Olabilir

İddialara göre Bitcoin transferinin gizliliği terör örgütlerinin daha kolay ödeme almalarını sağladı. Terör örgütü PKK ve diğer başlıca hain terör örgütlerinin bir cüzdan numarası aracılığı ile dünyanın öteki ucundaki temsilcilerinden milyonlarca dolarlık para transferini birkaç dolar maliyet ile çözebildikleri, bu durumun ise devletler tarafından engellenmesine yönelik üst düzeyde önlemler alınmaya devam edildiği öğrenildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail