AltcoinHaberler

Bitcoin Toparlanırken En Hızlı Yükselen 22 Altcoin!

Altcoinlerde son 24 saatte güzel yükselişler geldi.

ABD borsalarının haftaya iyi bir başlangıç yapmasının, tüm piyasalardaki risk iştahını yükselttiğini aktarmıştık.

İlgili Haber
Bitcoin ve Altcoinler Kayıplarını Telafi Etmeye Başladı!

Omicron varyantı sonrası gelen sert satışlar piyasaları tedirgin ederken, yeni varyanta karşı endişelerin azalmaya başlaması risk iştahını yeniden yükseltti.

Hong Kong ve Japonya borsaları %2’nin üzerinde primle işlem görmeye devam ederken, Avrupa borsalarında da yeşil bir gün yaşandığını gözlemliyoruz.

Bu noktada en fazla satışın riskli ürünlerde olduğunu görmüştük. Bitcoin’deki satışların %20’lere ulaşması altcoinlerde büyük kıyım yaşanmasına neden olurken, piyasalardaki atmosferin pozitife dönmesi kripto para piyasalarını da etkiledi.

Bitcoin 51.000$ sınırında tutunmaya çalışırken bazı altcoinlerin ön plana çıktığını gözlemliyoruz. Pek çok altcoin hala zirvesinin çok uzağında olsa da, dipten satın alım yapan yatırımcılar güzel ve karlı güne uyandı. Son 24 saatlik değişimlere baktığımızda, ilk 100 kripto para arasında yer alıp yatırımcısına en çok kazandıran altcoinler şu şekilde;

Listenin başında %35’lik getiri oranıyla Bitcoin SV yer alırken onu %33 ile LRC, NEXO ve MATIC takip ediyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu