coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Toparlanmaya Çalışırken Balinalar En Çok Bu Altcoinlerden Aldı!

Bitcoin Toparlanmaya Çalışırken Balinalar En Çok Bu Altcoinlerden Aldı!

Bitcoin toparlanmaya çalışırken Nansen verilerine göre balinalar WETH, APU ve HFT alımlarını artırdı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin ve altcoinlerde Haziran ayında Alman hükümetinin satışları sonrasında başlayan düşüş eğilimi fiyatın Temmuz ayının başlarında 53,600 dolar seviyelerine kadar düşmesine neden oldu.

Geçtiğimiz hafta iyice derinleşen düşüşlerden sonra BTC ve altcoinler toparlanma sinyali verirken, düşüşleri değerlendirme eğiliminde olan balinalar yine boş durmadı ve altcoin alımları yaptı.

Buna göre piyasa toparlanırken, zincir üstü veri takip platformu Nansen son 24 saatte en çok satın alınan kripto paraları açıkladı.

Nansen verilerine göre balinalar genel olarak Ethereum (ETH) tabanlı kripto paralara yöneldi. Buna göre WETH, cbETH, stETH balinaların en çok satın aldığı altcoinler arasında ilk sıralarda yer alırken balinalar yüklü miktarda APU ve Hashflow (HFT) alımı da yaptı.

En çok satın alınan kripto paralar listesinde WETH ilk sırada yer alırken, cbETH ikinci, stETH ise üçüncü sırada yer aldı.

Bunları dördüncü sıra ile memecoin Apu Apustaja (APU), beşinci sıra ile HFT takip etti.

WETH son 24 saatte 4,8 milyon dolarlık bir giriş kaydederken, cbETH 4,18 milyon dolarlık, stETH 2,12 milyon dolarlık, APU 1,57 milyon dolarlık, HFT ise 1,45 milyon dolarlık bir giriş kaydetti.

Bu girişlerle paralel olarak APU fiyatı son 24 saatte %12 oranında artış kaydetti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları