Bitcoin

Bitcoin ‘Varlıklarına’ Güven Azalıyor

Bitcoin'i varlık olarak görenler düşüşlerden endişeli.

Bitcoin yatırımlarındaki değer kayıpları kabul edilemez noktalara vardı ve bunu sürdürüyor. Bir süre önce kripto para fiyatlarının düşmesini engelleyecek asıl hamlelerin bu yılın son ayı olan Aralık ayının başından başlayarak yıl sonuna kadar büyük hızla fiyat artışları yaşanacak olduğunu iddia edenler ise bugün piyasanın ‘kan’ ağladığı bir ortamda ne yapacakları ve yatırımlarındaki kayıpları nasıl geri alabilecek olduklarını düşünüyor. Kripto paraları bir varlık olarak görev yatırımcıların bir kısmı ise ”varlıklarımıza olan güven azaldı, azalıyor, azalmaya devam edecek” diyor.

Yatırımcıların Umudu Aralık 15

Yatırımcıların bir kısmı ise 15 Aralık’tan hemen sonra kripto para fiyatlarındaki düşüşlerin son bulması ile büyük hızla yükselişlerin başlayabilecek olduğunu düşünerek hareket ediyor ve varlıklarının tekrar değer kazanmasının yolunun kendilerinden değil, piyasanın tamamından geçtiğini düşünüyor. Bitcoin fiyatındaki değişimlerin ne zaman biteceği konusunda ortaya atılmış iddialar bu yılın son günlerinde bile düşüşlerin devam edebilecek olduğundan yana ve sürekli olarak düşüşlerin devam edebilecek olduğuna inanan yatırımcı sayısı günler geçmeye devam ettikçe daha fazla artıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu