Kripto Para

Bitcoin ve Bitcoin Cash kaybı son zamanların rekorunu kırdı

Bitcoin, BCH ve XRP fiyatındaki düşüşler rekorları kırmaya başladı.

Bitcoin ve Bitcoin Cash rekor bir kayıp yaşadı. Son birkaç ay içerisinde en büyük orantısal düşüşlerini bugün yaşayan BTC ve BCH’nin %15 ortalama kaybı mevcut iken, Bitcoin Cash kaybı ise tek başına %20’yi gördü. Sadece 1 saat içerisinde 400 dolardan daha büyük oranda değer kaybederek düşüş gösteren ve 6.000 dolar seviyesinin altında bir seviyeye gerileyen Bitcoin, bu adımı ile güven sarsarken, 5.800 dolar seviyesinin ardından dengelendi.

Bitcoin Cash ise 433 dolara kadar gerileyerek, 630 dolarlık seviyesine oranla 200 dolarlık bir kayıp yaşayarak, son haftaların aniden en büyük fiyat düşüşünü bu son düşüşü ile beraber yaşamış oldu.

Bitcoin 2.500 dolara düşecek mi?

İddialar ise Bitcoin’de 2.500 dolara kadar gerileme görülmesinin normal olduğu yönünde. Bitcoin Cash ve Bitcoin fiyatındaki gerilemelerin bir süre devam etmesi beklenirken, XRP fiyatı ve Litecoin fiyatında da benzer bir takım düşüşler sürüyor. XRP’nin değer kaybının sürekli olarak yükselmesi hangi kripto parada kalacak olduklarını bilemeyen insanların sayısının sürekli bir yükselme trendine girmesine sebep olmakta.

  • Bitcoin fiyatı anlık değişim göstermekte.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu