fbpx
Haberler

Bitcoin ve Litecoin Arasında Kalan Kişi Sayısı Arttı

Nexo

Bitcoin ve Litecoin arasında tercih yapmak isteyen kişi sayısında fiyatlar dolayısı ile ciddi bir kararsızlık durumu yaşandığı doğrulandı. Yatırımcılar kar elde edebilmek adına Bitcoin fiyatının düşmeye devam ettiği bugünlerde yatırımcıların kararsız olmasına sebep olduğu belirtildi. Kripto para piyasasına yeni girmeye çalışan yeni yatırımcıların dahi merakla beklediği, Litecoin fiyatının artacak olduğunu tahmin ettikleri bu dönemde kesin karar veremedikleri belirtildi.

Litecoin fiyatının artacak olduğunu tahmin eden yeni yatırımcı sayısında ciddi oranda artışlar mevcut iken, mevcut yatırımcıların ise tercihlerini Bitcoin’den yana kullandıkları tahmin edilmekte. Tam kesin tahmin olmadığından ve bununla ilgili net rakamların verilmemesinden dolayı Bitcoin yatırımcısının çok fazla olmasına rağmen Litecoin fiyatında yaşanan düşüşlerin bir süre sonra yükseliş yönünde tam tersi gitmesi beklenmekte.

Yükseliş Bekleniyor

Litecoin fiyatında beklenen yükseliş ne zaman belli olacak veya ne zaman tam olarak yatırımcılar kararını verecek merak konusu. Litecoin yatırımcısının bir süre önce düşmesine rağmen bir süre sonra yükselmesi ise LTC’nin gücünü ve değerini gösteren etkenlerden gösterilmekte.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı