coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin ve Ripple yarışacak

Bitcoin ve Ripple yarışacak

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin ve Ripple arasında rekabet git gide daha fazla kızışacak. ABD’li ve Asyalı kripto para sahibi kişilerin yükselen fiyatlar dolayısı ile alım talepleri ve Ripple’ın beklenmedik biçimde artan fiyatının yeni yatırımcılar için XRP’nin Bitcoin’den bile daha fazla kapı araladığı, bunun hemen arkasından gelebilecek yeni fiyat artış dalgasının etkilerinin çok daha fazla olmasının beklendiğine dair inanış var.

7 gün içerisinde beklenmedik fiyat değişimleri çizmeye başlayan Ripple’nin (XRP) hemen ardından birkaç gündür Bitcoin fiyatları da sürekli olarak yerinde durmayarak fiyat artışları yaşamaya başlaması iki rakip kripto paranın arasında kritik düzeyde yeni gelişmeler olabilecek olduğunu ve yıl sonunda yeni fiyat artışlarının yaşanması için şimdiden bir sinyal olabileceği şeklinde yorumlanmaya başladı bile.

Yatırımcılar için kritik zamanlar

Yatırımcılar için bu süre zarfında kritik zamanlar olduğu ve kısa vadeli olarak yatırımcıların sayısının daha fazla artmasında etkili olabilecek olduğuna inanılıyor. Bitcoin ve XRP arasında yaşanmaya başlayan rekabetin etkisinin kısa sürmesi durumunda ise daha büyük oranda güven kaybına sebep olabilecek olduğuna dair iddialar var. Yatırımcıların kripto para sahibi olması ve kazançlarını daha fazla arttırmasının arkasında yatan sebep bu yükselişler olduğu için güveni daha fazla tazelemeye devam ettiği konusunda görüşler bulunuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail