Kripto HaberleriBorsaBitcoin Yatırımcıları En Çok Binance Tercih Ediyor

Bitcoin Yatırımcıları En Çok Binance Tercih Ediyor

Takip et

Yabancı bir internet sitesinde gözle görülür şekilde yapılan basit bir araştırma sonuçları dünyada ABD’li ve Asyalı kripto para yatırımcılarının en çok Binance kripto para borsası ile Coinbase’yi aktif olarak kullandıklarını gösterdi.

ABD’li kripto para yatırımcıları en çok Coinbase ve Binance kripto para borsasını kullandıklarını açıklarken, Asya merkezli bazı kripto para birimi yatırımcıları ise en çok Binance’i güvenilir ve kendilerine uygun gördükleri, diğer kripto para borsalarının asla kendi tercihlerinden birisinin olmasına izin vermeyecek olduklarını açıkladı.

ABD merkezli yatırımcıların ABD merkezli kripto para birimi borsasına daha çok ilgi gösterdikleri, bu veya farklı gerekçeler ile ABD merkezli Coinbase isimli kripto para birimi borsasını kullandıkları belirtiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları