binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Yatırımcıları Hazırda Bekliyor

Bitcoin Yatırımcıları Hazırda Bekliyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin yatırımcılarının bir kısmının tetikte beklediği, yakın zamanda beklenen artışları takip ederek en yüksek seviyede satış yapıp, en düşük seviyede alım yapmaya yönelik adımlar atacak oldukları medyada yayıldı. Yatırım yapan ve yatırımlarının en fazla kazandıracak şekilde değerlendirmek isteyen yatırımcıların bir bölümü ortak gruplar üzerinden kripto paraların fiyatını 24 saat boyunca takip ederken, bazı gruplarda ise yatırımcıların ortak hareket etmek adına belirli bir kuralları olduğu ve belirli seviyede tüm yatırımcıların kripto paralarının belirli kısmını elden çıkardıkları yansıtılıyor.

Yatırımcılar Çabuk Hareket Etmenin Gücüne İnanıyor

Türk borsalarının aksine yabancı kripto para borsalarında anında satış özelliği daha aktif ve etkin bir şekilde çalışıyor ve borsaların satış butonlarına basılır basılmaz anında satış işlemi yapılabiliyor. Komisyon oranlarının düşük olduğu kripto para borsalarını tercih eden bu yatırımcılar 1 kuruşluk düşüşün bile kendilerini etkilediğini düşünerek 1 doların bile kendileri için büyük önem taşıdığını sert bir dil ile belirtiyorlar. Tetikte bekleyen bir grup yatırımcının fiyatların artması ile ne kadarlık satış yapacakları bilinmez ama bu satışların ardından geri Bitcoin alacak olmaları en azından piyasanın olumlu olduğunu gösteren belirtilerden bir tanesi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail