Bitcoin

Bitcoin Yatırımcıları Hazırda Bekliyor

Bitcoin yatırımcılarının bir kısmının tetikte beklediği, yakın zamanda beklenen artışları takip ederek en yüksek seviyede satış yapıp, en düşük seviyede alım yapmaya yönelik adımlar atacak oldukları medyada yayıldı. Yatırım yapan ve yatırımlarının en fazla kazandıracak şekilde değerlendirmek isteyen yatırımcıların bir bölümü ortak gruplar üzerinden kripto paraların fiyatını 24 saat boyunca takip ederken, bazı gruplarda ise yatırımcıların ortak hareket etmek adına belirli bir kuralları olduğu ve belirli seviyede tüm yatırımcıların kripto paralarının belirli kısmını elden çıkardıkları yansıtılıyor.

Yatırımcılar Çabuk Hareket Etmenin Gücüne İnanıyor

Türk borsalarının aksine yabancı kripto para borsalarında anında satış özelliği daha aktif ve etkin bir şekilde çalışıyor ve borsaların satış butonlarına basılır basılmaz anında satış işlemi yapılabiliyor. Komisyon oranlarının düşük olduğu kripto para borsalarını tercih eden bu yatırımcılar 1 kuruşluk düşüşün bile kendilerini etkilediğini düşünerek 1 doların bile kendileri için büyük önem taşıdığını sert bir dil ile belirtiyorlar. Tetikte bekleyen bir grup yatırımcının fiyatların artması ile ne kadarlık satış yapacakları bilinmez ama bu satışların ardından geri Bitcoin alacak olmaları en azından piyasanın olumlu olduğunu gösteren belirtilerden bir tanesi.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu