Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Yatırımcıları Kar Satışlarından Endişeli!

Bitcoin Yatırımcıları Kar Satışlarından Endişeli!

Takip et

Bitcoin yatırımcılarına göre kısa süre içerisinde birçok kripto para birimi yatırımcısının kar satışı yapması durumunda olabilecekler merak ediliyor. Kripto para birimlerinin değerinin düşebilecek olduğundan endişe eden ve bu konuda ciddi bir fiyat düşüşü olup olmayacak olduğunu soran kimselerin sayısı giderek artıyor. Bitcoin yatırımcıları son dönemde yaşanan değişimlerin ciddi bir problem yaratıp yaratmayacak olduğu hakkında 9.000 dolar fiyatın çok önemli olduğunu ve bu fiyat seviyesinin ciddi önemli olduğunu düşünüyor.

Yatırımcılar kripto para birimlerinin değerinin ciddi bir düşüş yaşayıp yaşamayacak olduğunu merak ediyor. Bazı kripto para birimi sahipleri bu dönemde ciddi bir düşüş olmasını beklemiyor ancak 9.000 doların altına inmesi durumunda Bitcoin ve altcoin fiyatında beklenmedik kar satışları ile düşüşlerin tetiklenebileceğini ve yatırımcıların piyasaya olan güveninin sarsılabileceğini düşünüyor. Bitcoin yatırımcıları bu dönemde 9.000 doların önemine değinirken, bazı kripto para analistleri de 6.500 dolara düşüş olmasını beklediklerini günlerdir ifade etmeye devam ediyor.

  • 6.500 dolar olası bir beklenti olsa da yatırımcılar bu seviyeye düşüş olursa ciddi yara alabilir ve piyasaya güven sarsılabilir.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları