Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Yatırımcıları Kararsız Kaldıklarında Zarar Edebilir

Bitcoin Yatırımcıları Kararsız Kaldıklarında Zarar Edebilir

Takip et

Bitcoin yatırımcıları ile ilgili yapılan mini bir ankette yatırımcılar en fazla kararsız kaldıkları dönemde zarar ettiklerini açıkladı. ABD merkezli bir internet sitesinde sıradan bir Bitcoin yatırımcısı tarafından yapılan anket kısa sürede sonuçlanırken, 100 kadar kripto para yatırımcısı kararsız kaldığında ciddi sorunlar yaşadığını ve kayıplar ile karşı karşıya kaldıklarını açıkladı.

Buna benzer açıklamalar daha önceki çalışmalarda da yapılmıştı. Binlerce kripto para yatırımcısı insanların çok ciddi sorunlar yaşadığı kararsızlık döneminde milyonlarca doları bulan zararların yaşandığını ve kararsız kaldıklarında daha fazla zarar ettiklerini açıklamıştı.

Bitcoin yatırımcıları kararlı olmak zorunda

Eğer bir kripto para birimi yatırımcısı veya Bitcoin yatırımcısı kararsız kalırsa işler kötüye sarmaya başlayabilir. Bir anda satış ve alımlar arasında kararsız kalan yatırımcı ne karar vereceğini bilmediği için en kötü karar bile o an için kararsızlıktan daha iyi olabilir. Tüm bu nedenlerden dolayı kripto para yatırımcıları çok dikkatli hareket etmek ve kararlı olarak kripto para yatırımı yapmak zorundalar. Aksi durumda yatırımcıların kayıpları daha büyük oranda artabilir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları