Haberler

Bitcoin Yatırımcıları Piyasa Durumunu Sosyal Medyadan Takip Ediyor

Bitcoin fiyatının ne kadar düşecek veya yükselecek olduğu ile ilgili yatırımcılar bu dönemde sosyal medyayı çok daha fazla yakından takip ediyor.

Piyasa fiyatının her geçen gün değiştiği Bitcoin’de yatırımcılar piyasa fiyatını sosyal medya üzerinden takip etmeyi sürdürüyor. Bitcoin’in düşüp düşmeyeceği gibi bazı soru işaretlerine yanıt aranırken, bu soruların yanıtını bu dönemde özellikle yatırımcılar sosyal medya siteleri üzerinden #Bitcoin gibi aramalarla yazılan yorumlar, tahminlere göre yapmaya çalışmaktalar.

Kripto para birimi piyasasında yaşanan tartışmalar uzun süredir devam ederken, özellikle de kripto para sahibi yatırımcıların bu dönemde 7.000 dolar altında seyreden fiyatın yükselip yükselmeyeceği konusunda soru işaretlerine sahip durumdalar.

Piyasa hacminde yükseliş yerine düşüş yaşanıyor olması, buna bağlı olarak yatırımcıların kafasını karıştırıyor olsa bile sosyal medya yorumlarına göre hareket etmenin doğru olmayabileceğini söylemek gerek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu