coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Yatırımcıları Üzgün ve Meraklı

Bitcoin Yatırımcıları Üzgün ve Meraklı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin yatırımcılarının piyasanın durgunluğu dolayısı ile hem üzgün hem meraklı oldukları sanal mecraya yansıdı. Kripto para varlıkları üzerinde kar edemeyen yatırımcılar ne yapacak olduklarını kara kara düşünmeye başlarken, bazı yatırımcılar ise kripto paralar ile ilgili olarak yükseliş olmaması dolayısı ile sorunlar yaşadıklarını belirtmeye başladı. Yatırımcılar kripto paralara güvenlerinin sarsıldığını, bu durum dolayısı ile yatırımlarını artık geri çekmeye varan kararlar alabilecek olduklarını ifade etti.

Yabancı kripto para yatırımcıları tarafından olumsuz açıklamalar devam ederken, Türk tarafında ise Türk yatırımcıların bugün sizlerle paylaştığımız üzere yatırımlarını dövize doğru çekmeye başladıkları ortaya çıktı.

Bitcoin Yatırımcıları Yükseliş Bekliyor

Yatırımcıların yükseliş beklemesine rağmen Bitcoin’in mevcut durumu tabiri caiz ise ”yerinde sayacak” cinsten. Sürekli olarak 7.5xx dolar seviyesinde duran kripto paranın  önümüzdeki günlerde artış yaşaması veya düşüş yaşaması beklenirken tam net olarak olacağını hiçbir yatırımcı veya analist maalesef ki bilmiyor. Bazı yatırımcılara göre yükselecek olan Bitcoin rekor kıracak, bazı yatırımcılara göre ise tam tersine oldukça fazla kayıp yaşayarak düşüş yaşayacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail