Kripto HaberleriBitcoinBitcoin yatırımcılarına göre ''yükseliş'' yakın

Bitcoin yatırımcılarına göre ”yükseliş” yakın

Takip et

Birçok Bitcoin yatırımcısı yakın zamanda yeni yükselişler olmasını beklediklerini ve bu yükselişler ile ilgili beklentilerinin de gelecek birkaç hafta içerisinde %20 oranlarını aşabilecek olduğu yönünde düşünceye sahip olduklarını gösterdi. Yatırımcılara göre kripto paraların değerlenmesi için gereken süre kısa bir zaman önce oluştu ve geçtiğimiz seneden devam eden ‘yükselecek’ algısı bu sene de etkisini göstererek eski yatırımcıların tekrar piyasaya geri dönmesinde çok etkili rol oynadı.

Bazı yatırımcılara göre ise kripto paralar bu sene beklenenden daha fazla yükselecek olsa bile kısa sürede bunun olmayacağının bilincinde olunması ve buna göre hareket edilmesi gerekiyor.

Bitcoin rekor kırmadı ama kırabilir

Bu sene içerisinde rekor kırabilecek olduğu düşüncesi ve inancı sürerken, büyük yatırımcıların ne düşündükleri daha büyük önem taşıyor. Büyük yatırımcıların tek bir hamle ile piyasada derin etki yaratabilecek güce sahip olmaları ve bu gücü istedikleri zaman kullanarak fiyat azalımı ve artışı yapabilecek oldukları biliniyor.

  • Büyük yatırımcılar ile küçük yatırımcılar arasındaki fark milyarlarca dolarlık kripto para piyasası hacminde oldukça fazla etkili olan bir sonuç. Bu sonucun olma nedeni ise daha çok yatırımcı kimliğine sahip olan kişilerin büyük yatırımcılar tarafından atılan en ufak bir hamlede bile oldukça fazla para kazanabilmesi ve bu parayı kazanırken diğer küçük yatırımcılara da kazanç sağlamalarına imkan verdiklerinden dolayı yorum ve açıklamaları daha fazla dikkate alınıyor.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları