Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Yatırımcılarına Kripto Kışı Paketi!

Bitcoin Yatırımcılarına Kripto Kışı Paketi!

Takip et

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarında işlem gören ürünlerini (ETP) piyasaya süren İsviçre merkezli şirket 21 Shares, yatırımcıların mevcut ayı piyasasına karşı ayakta kalmaları için “Crypto Winter Suite’i” başlattıklarını açıkladı.

Şirket bugün yaptığı açıklamada, yatırımcıların zorlu ayı piyasası koşullarını en az zararla atlatmalarına yardımcı olmak için yeni bir ETP serisini başlattıklarını söyledi.

Bu paketin amacı, yatırımcılara düşük maliyetli ürünleri sunarak Bitcoin (BTC) ve kripto para yatırımlarından daha iyi getiri elde etmeleri imkanı sağlama fırsatı sunmak.

Şirket Crypto Winter Suite kapsamında ilk ürünü olan “21Shares Bitcoin Core ETP’sini (CBTC)” İsviçre borsası SIX’te piyasaya sürdü.

İlk ETP, yatırımcıların Bitcoin’e daha düşük maliyetli maruz kalmasını sağlamayı amaçlıyor. Bu kapsamda maliyetleri karşılayabilmek adına şirket, temel alınan kripto paranın bir kısmı tamamen teminatlandırılmış olarak ödünç verilecek.

21Shares’in ETP Ürün Direktörü Arthur Krause yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Mevcut piyasa ortamı göz önüne alındığında, birçok yatırımcı kripto paraları dipten satın almak ve maksimum uzun vadeli getiri elde etmek istiyor.

Piyasadaki mevcut koşulların farkındayız. Bu bağlamda yatırımcıların taleplerini de göz önüne alınarak piyasaya sürdüğümüz ‘Kripto Kış Paketimiz’ yatırımcıların piyasadaki en düşük maliyetlerden piyasaya girmesi için yollar sağlayacak.”

ABD’de SEC fiziksel bir kripto ETF’ine izin vermese de 21 Shares, Nisan ayının sonlarında Avustralya’da fiziksel olarak desteklenen Ethereum (ETH) ve Bitcoin (BTC) ETF’lerini piyasaya sürmüştü.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları