Bitcoin

Bitcoin Yatırımcılarına Tekrar ”Rekor” Bekleten Gelişmeler

Bitcoin fiyatı ne kadar olacak?

Bitcoin fiyatındaki değişimler son 2 gündür sık sık gündeme geliyor ve analistler kripto para birimlerinin yükselmeye başlayacak olduğunu iddia ediyorlar. Kripto para birimlerinin fiyatının yükselecek olduğuna yönelik beklentiler sürerken, birçok yatırımcı ise gelecek fiyatların nasıl olacağın ve ne zaman fiyatların yoluna girecek olduğu konusunda merakla ”Bitcoin ne kadar olacak?” sorusunu sorarak kendisine göre bir yanıt arıyor.

Piyasada 73 milyar dolar seviyesini tekrar aşan Bitcoin piyasa hacmi ve 4.100 dolar seviyesini geçen kripto para Bitcoin fiyatının yükselecek olduğu seviyenin ne kadar yüksek olacağı ise oldukça fazla merak ediliyor.

Bitcoin yatırımcıları bu konuda bilgi bekliyor

Bitcoin yatırımcılarının yükselişler konusunda henüz bilgi bekledikleri ve analistlerin yıl sonu tahminlerini merak ettikleri basına yansıdı. Yatırımcıların bir kısmı fiyatların yükselmesi sonrası tekrar rekor kırılacak olduğu yönündeki beklentilerinin yükseldiğini ve gelecek 1 ay içerisinde rekor kırılmasından yana beklentileri olduğunu açıklamaya başladılar. Bitcoin fiyatındaki değişimlerin ne kadar sürecek olduğu ve rekor kırıp kırmayacak olduğu konusunu ise yıl sonundaki fiyatı belirleyecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu