binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Yatırımcısı Son Artıştan Sonra Mutlu

Bitcoin Yatırımcısı Son Artıştan Sonra Mutlu

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin yatırımcısı kişilerin son artış sonrasında daha fazla mutlu olduğu, daha fazla yatırım yapan yatırımcıların sayısındaki artışların daha da fazla artmaya devam ettiği kripto para forumlarına yansıyan bir gelişme oldu. Yatırımcılar bir süre öncesine oranla bugün fiyatların çok daha iyi olduğunu ve dediklerinin doğru çıktığını ifade ederken, birçok yatırımcının beklentisi de artmış durumda.

ABD’li öğrencilerin bu dönemde kripto paralarını satmayı düşünmedikleri daha fazla arttırmayı düşündükleri de kendi ülkelerine ait forumlar ve sitelerde konu olurken, Türk yatırımcılarında satışı tercih ettikleri ama gelecekte daha fazla alım yapmaya yönelik girişimlerde bulunmak istedikleri bilgisi hakim durumda.

Yatırımcının İsteği Yerine Geliyor

Yatırımcıların belirli oranlarda isteklerinin yerine geldiği piyasada 7.400 dolar fiyat dengesi çok olumlu bir hava yaratmış durumda. Bazı büyük yatırımcıları da harekete geçiren bu artışın ne kadar süreceği ve gerileme olup olmayacağı benzeri konularda yakın zaman içerisinde piyasa durumu kendisini belirli oranda belli edecektir.

  • Bitcoin yatırımı yaparken asıl dikkat edilmesi gerekenlerden bir tanesi de yatırım ve piyasa durumunun sürekli olarak takip edilmesi gerekliliği.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail