Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Yatırımları Artış Gösteriyor

Bitcoin Yatırımları Artış Gösteriyor

Takip et

Bitcoin yatırımlarında artışlar olmaya başladığı piyasaların etkisinden görülebiliyor. Bugün itibari ile 6.700 dolar sınırını aşan BTC’nin daha sonra akşama doğru düşüş yaşaması ne kadar yatırımcıları üzen bir konu olsa da yatırımcıların yaptıkları yatırım oranlarında artışlar görülmesi ve yatırımcı sayısında artışlar görülmesi piyasaya olumlu etki olarak yansıyor. Kripto para sahibi kişi sayısı artış gösterirken, yatırımlarını azaltan kişi sayısında ise azalma gözlemleniyor.

Tam anlamı ile yatırımcılar geleceğe yönelik Bitcoin yatırımından umutlu olduklarını ve daha fazla kazanacak olduklarını düşündüklerini belirterek yatırım yaparken, piyasa hacminde 15 milyar dolarlık gerilemenin dahi yatırımcıları durduramaması ”olağanüstü” şeklinde yorumlanıyor.

Neden Bitcoin?

Bitcoin diğer altkoinlere oranla daha fazla tercih edilmesinin arkasında yatan neden daha fazla yatırımcının güvenini kazanması ve daha fazla piyasa hacmine sahip olması gösteriliyor. Bugün eğer elinizde Bitcoin yoksa farklı altkoinleri alamazken, Bitcoin’i direkt olarak tek bir hamle ile satın alabilir ve tek bir hamle ile satabilirsiniz.

  • Veriler analiz edilerek değerlendirilmiş ve esas piyasa hacmi ve verileri kapsamlı olarak incelenmiştir.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları