Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Yeni Rekor İçin 2.000 Dolara Gerileyebilir

Bitcoin Yeni Rekor İçin 2.000 Dolara Gerileyebilir

Takip et

ADVFN isimli finans şirketinin CEO’su Clem Chambers, Bitcoin’de yeni bir rekorun kırılması için önce 2.000 dolar seviyesine inmesin beklendiğini eğer ki 2.000 dolar seviyesine kadar gerileme olursa işte o zaman yeni bir rekor için hazırlık yapılabilecek olduğunu ifade etti. Bitcoin ile ilgili bir süredir konu olan gündem maddelerinden birisi gelecek aylar içerisinde rekor kıracak mı kırmayacak mı sorusu, beklentiler bu yıl sonuna kadar 20.000 rekorunu kırması yönünde iken yatırımcıların buna olası sert bir düşüşe de hazırlı olunması konusunda uyardı.

2.000 dolar ile ilgili iddialar genelde 2.500 dolar seviyesi olarak gösterilirken Clem Chambers’in 2.000 dolara kadar gerileme yaşadıktan sonra yeni bir 20.000 dolar rekorunun kırılabilecek olduğunu açıklaması yatırımcıların hayal kırıklıklarına uğramasına sebep oldu.

Yatırımcılar Beklemede

Yatırımcıların bir kısmı 2.000 dolar iddiaları ve 4.500 dolar iddiaları dolayısı ile yeni alım yapmadan ve eldeki yatırımlarını satmış durumda beklemede iken tam anlamı ile bu kadar büyük bir gerileme olması durumunda ve yeni rekor bu seviyeden sonra kırılması durumunda milyonlarca insanın yaşamlarında yeni bir dönem açılacak olduğu, ama belirli bir süre rekor kırıldığı dakika kripto para borsalarında ani kilitlenmeler olacak olduğunu düşünmek şimdiden hazırlıklı olmak için önem taşıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları