coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin yeniden yükselişe geçiyor

Bitcoin yeniden yükselişe geçiyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin fiyatı bugün itibari ile yükseldi. 6.700 dolar sınırını geçen ve bu seviyeyi tekrar görmesi ile birlikte yatırımcılarına büyük bir moral veren Bitcoin, akşam saatlerine doğru 40 dolar daha değer kazanarak 6.740 dolara kadar yükseldi. Fiyatların artması ile birlikte ciddi bir talep görmeye başlayacak olduğu tahmin edilen BTC’nin, kripto para sahiplerinin de daha fazla kar elde etmesinde etkili olması gündemi tekrar daha fazla artışların ne zaman olacak olduğuna çevirdi.

Reddit’te yapılan yorumlarda kripto paraların gelecek birkaç gün içerisinde üst yönlü bir grafik ortaya çıkarabilecek olduğu, birkaç gün içerisinde Bitcoin yatırımcılarının daha fazla kar elde edebilecek olduğu iddia edildi.

BTC yükselebilir!

Bitcoin fiyatının tekrar yükselebilecek olduğuna dair iddialar bugün itibari ile tekrar gün yüzüne çıkarken, birçok yatırımcının yükselişler ile ilgili beklentisi gelecek birkaç hafta içerisinde olabilecek olduğu ama tam olarak 10.000 dolar seviyesinin görülüp görülmeyecek olduğundan yana olmadığı yönünde olmakta. Bazı yatırımcılar ise kripto para fiyatlarının bu tür ufak tefek artışlar ile sınırlı kalabilecek olduğu düşüncesinde olduklarını ve bu tür ufak artışların pek fazla espirisi olmadığı görüşündeler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail