Kripto Para

Bitcoin Yükseldikçe Piyasa Güçleniyor

Piyasada beklentiler yükseliş olması yönünde.

Kripto para piyasasını güçlendirmek isteseniz ve kripto paraları siz yönetiyor olsaydınız ne yapardınız? Bitcoin’i yükseltirdiniz. Bitcoin yükseldikçe kripto para birimlerinin değeri kendiliğinden yükseliyor ve bunu balinalar dışında kimse durduramıyor. Birkaç haftadır olumlu seyreden kripto para piyasasının son dönemde daha olumlu olarak seyretmesi de yatırımcılar için büyük oranda kripto para birimlerini satın almalarında rol aldı.

Bitcoin fiyatı 8.000 doları geçerek piyasaya yeni bir kan pompalarken, yatırımcıların bu kadar kısa zamanda artışların rekorlar üzerine yeni 2019 rekorlarını kırmasını piyasa adına yükseliş sinyali olarak değerlendirdiği ve piyasa için olumlu bir beklenti ile hareket etmelerinde büyük bir rol oynadıkları ifade ediliyor.

Yatırımcılar için bu dönemde yatırım yapıp yapmamak konusu tamamen belirsiz olsa da yatırımcıların büyük oranda yatırımlarını sürdürüyor olmaları piyasaya taze kan pompalanmasında büyük ve aktif bir rol oynuyor.

Piyasa hacminin 240 milyar dolar seviyesini geçmesi ile beraber yatırımcılar bir kez daha 260 milyar dolar hedefinin tutacak olduğunu düşünmeye başladı. Henüz piyasa hacmi 250 milyar dolar seviyesine kadar birçok direnç noktası ile karşılayacak.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı