Bitcoin
Öne Çıkan Haber

Bitcoin yükselemez ise güveni sarsabilir

Bitcoin ile ilgili beklentiler bu yıl sonunu işaret ediyor.

Bitcoin fiyatının yükselmemesi durumunda güven sarsılması yaşayacak milyonlarca yatırımcı sırada bekliyor. Bu yıl sonunda tarihi bir rekor olmasa bile 10.000 dolar ve üzeri sınırını görmek isteyen yatırımcıların büyük kısmı ne yapacak olduklarını ve nasıl hareket edeceklerini bu yıl içerisinde değil, bitiş zamanı çıkacak olan sonuca göre yönetecek olduklarını belirtiyor.

Yatırımcılar tarihi bir rekor beklentisinden ziyade kendilerinin Bitcoin hakkında beklentilerinin yıl sonu rekoru değil, 10 bin dolar ve üzerinde bir beklenti olduğunu belirtiyor. Bu beklentiler konusunda nasıl sonuç ortaya çıkacak olduğu bilinmediğinden dolayı büyük yatırım yapanların büyük bir kısmının nasıl karar verecek oldukları piyasada neler yaşanacak olduğunu gösterecek ve piyasada yaşanacak olan seyrin durumuna göre diğer büyük yatırımcılar ve orta çaplı yatırımcılar hareket edecek.

Bitcoin konusunda beklentiler düşük

Bitcoin konusunda fiyatların son derece düşük olduğunu belirten yatırımcılar, beklentilerin yüksek olması için bir süre daha geçmesi gerektiğini ve fiyatın yıl sonu beklentisinin 10 bin dolar ve üzerinde olması gerektiğini belirtiyor. Büyük yatırımcılar ise sakinliğini koruyor.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu