bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerBitcoin Yükselince Altcoinler Yükselişe Geçti!

Bitcoin Yükselince Altcoinler Yükselişe Geçti!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para birimi Bitcoin’in bugün değerinde yeni bir yükseliş olması yatırımcıları harekete geçirdi. Yeni alım taleplerinde yaşanan beklenmedik artış sonucunda 10.600 dolar seviyesini geçerek 10.700 dolara yakın seviyeye ulaşan Bitcoin piyasalarda en az %1, en fazla %5 artışa neden oldu. Bitcoin fiyatındaki artış ile beraber milyonlarca dolar değerinde piyasa hacmi artışları yaşanırken, kripto para fiyatlarının yükselmesinde en büyük neden yeni yatırımcılar olarak ve balinaların fiyatların artması için yapmış oldukları tahmin edilmekte olan alımlar neden olarak gösterildi.

Bitcoin fiyatında yaşanan her yeni artış altcoin fiyatlarını da beraberinde arttırdığından ötürü kripto para pazarında yaşanacak olan her gelişmeden ve fiyat haberinden Bitcoin adı geçmek zorunda kalabiliyor. Bitcoin düşmeye başlarsa altcoin fiyatları da düşüyor, yükselişe geçerse altcoin fiyatları da yükselişe geçiyor. Yeni kripto para yatırımcılarının kripto para satın alması, yaşanan son gelişmeler sebebiyle kripto paraların tekrar yükselişe geçmesi ve değerinin artması mümkün. Bitcoin fiyatındaki yükselişin ardından altcoin fiyatlarının da yükselmesi piyasada doğal karşılanıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları