Kripto Para

Bitcoin Yükselince Altcoinler Yükselişe Geçti!

Bitcoin fiyatı yükselişe geçti.

Nexo

Kripto para birimi Bitcoin’in bugün değerinde yeni bir yükseliş olması yatırımcıları harekete geçirdi. Yeni alım taleplerinde yaşanan beklenmedik artış sonucunda 10.600 dolar seviyesini geçerek 10.700 dolara yakın seviyeye ulaşan Bitcoin piyasalarda en az %1, en fazla %5 artışa neden oldu. Bitcoin fiyatındaki artış ile beraber milyonlarca dolar değerinde piyasa hacmi artışları yaşanırken, kripto para fiyatlarının yükselmesinde en büyük neden yeni yatırımcılar olarak ve balinaların fiyatların artması için yapmış oldukları tahmin edilmekte olan alımlar neden olarak gösterildi.

Bitcoin fiyatında yaşanan her yeni artış altcoin fiyatlarını da beraberinde arttırdığından ötürü kripto para pazarında yaşanacak olan her gelişmeden ve fiyat haberinden Bitcoin adı geçmek zorunda kalabiliyor. Bitcoin düşmeye başlarsa altcoin fiyatları da düşüyor, yükselişe geçerse altcoin fiyatları da yükselişe geçiyor. Yeni kripto para yatırımcılarının kripto para satın alması, yaşanan son gelişmeler sebebiyle kripto paraların tekrar yükselişe geçmesi ve değerinin artması mümkün. Bitcoin fiyatındaki yükselişin ardından altcoin fiyatlarının da yükselmesi piyasada doğal karşılanıyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı