bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Yükseliş Eğilimi Sürmekte Israrcı Görünüm Sergiliyor

Bitcoin Yükseliş Eğilimi Sürmekte Israrcı Görünüm Sergiliyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin fiyatı son zamanlarda yükselmeye devam ediyor. Bazı kripto para yatırımcıları bu dönemde Bitcoin fiyatının ne kadar yükseliş görecek olduğu hakkında fiyat ile ilgili düşüş beklentisi olduğunu belirtse de piyasa tam tersi bir şekilde hareket ediyor ve fiyatlar oldukça iyi seviyeyi görmeye doğru ilerliyor. 8.000 dolar direncinin bir süredir defalarca kez kırılması üzerine bu seviye ile ilgili bazı kripto para analistleri belirli zamanlarda bu kadar direnç ve destek noktalarının birbirine bağlı aralıklarının çok daha fazla olabildiğini, bunun bir risk oluşturmadığını ifade etmekteler.

Bitcoin fiyatının yükselecek mi, düşecek mi konusunda tartışmalar yatırımcılar ve kripto para birimi analistleri arasında devam ederken, bazı kimselere göre ise 8.100 dolar seviyesinin ardından 8.200 ve 8.300 dolar gibi direnç engelleri var ve bu engeller sadece büyük yatırımcıların desteklemesi sayesinde geçilebilir.

Eğer olur da 8.000 dolar veya benzer bir destek noktasına düşüş olursa Bitcoin fiyatında düşüş beklenebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları