Bitcoin

Bitcoin Yüzde 6 Yükseldi. 7.470 Dolar

Bitcoin'de yeniden yükseliş var.

Bitcoin fiyatı bugün beklenenden daha hızlı bir yükseliş eğilimi gösterdi. Kripto para yatırımcıları olarak son dönemde sürekli olarak Bitcoin yatırımı talebi olması yatırımcıların piyasada yeniden Bitcoin’e olan güvenlerini artıran bir unsur ve etken oldu. Bitcoin parasının yükselmesinde en önemli neden ise kripto para sahibi olan yatırımcıların bu dönemde 7.470 doları bugün tekrar gören ve neredeyse 400 dolardan çok değer kaybı görmesine rağmen bir anda tekrar yükselen ve piyasaya güven aşılayan Bitcoin bulunmaktadır.

Bitcoin fiyatındaki değişimin ne kadar sürecek olduğu konusu ve ne kadar fazla insanın yatırım yapmaya bu fiyat seviyesinden devam edecek oldukları konusunda henüz bir bilgi maalesef yok. Yatırımcıların 7.400 dolar seviyesinden hemen sonraki seviyeleri yükseliş için uygun gördükleri ve 7.300 dolar seviyesinin bir destek noktası olarak kısa süre içerisinde Bitcoin tarafından aşılmış olmasının piyasaya olumlu olarak yansıdığı belirtildi.

Kripto para birimi analistleri son dönemdeki fiyat yükselişlerinin arkasında yatan nedenin yatırımcılardan gelen talepler olduğunu, piyasa hacmi ve fiyatının artmayı sürdüreceğini düşünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu