binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizBitcoin'de 150 Bin Dolar Bekleyen Wall Street Boğası Kısa Vadeli BTC Hedefini...

Bitcoin’de 150 Bin Dolar Bekleyen Wall Street Boğası Kısa Vadeli BTC Hedefini Açıkladı! Yeni ATH Geliyor Mu?

Wall Street'in Büyük Boğası olarak bilinen, Fundstrat araştırma başkanı Tom Lee, Bitcoin'in yakın vadede 82.000 dolara ulaşmasını beklediğini söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

“Wall Street’in Büyük Boğası” olarak bilinen, Fundstrat araştırma başkanı Tom Lee, Bitcoin için yükseliş yönünde yeni bir tahminde bulundu.

CNBC’nin “Last Call” programına katılan Tom Lee, Bitcoin fiyatının yakın vadede 82.000 dolara ulaşacağını söyledi.

BTC‘de uzun vadeli olarak yani 2024 yıl sonu için 150.000 dolarlık hedefinin halen geçerli olduğunu belirten ünlü analist, şunları söyledi:

“Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaşırken, BTC’nin kısa vadede muhtemelen 82.000 dolar olan uzun vadeli trend çizgisine doğru bir dönüş yaptığını ve bu seviyeye kadar gideceğini ilerleyeceğini düşünüyorum.

Sonrasında yani uzun vadedeli olarak Bitcoin’in 2024 yılı sonuna kadar potansiyel olarak 150.000 dolara ulaşabileceğine inanıyorum.

Sonuç olarak Bitcoin yakında muhtemelen 82.000 dolar, yıl sonundan önce ise 150.000 dolar olacak.”

Bitcoin’in fiyatını 69.000 dolara yakın bir seviyeye çıkaran son ralli, önemli BTC ETF girişleri ve Nisan ayında yaklaşan Bitcoin halving etkinliğinin beklentisi de dahil olmak üzere çeşitli faktörlerden kaynaklanan bir yeniden diriliş anlamına gelirken Tom Lee’nin bu tahmininin Bitcoin’in devam eden boğa piyasası aşamasıyla karakterize edilen ve piyasadaki mevcut durumla uyumlu olduğu görülüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail