Kripto HaberleriAnalizBitcoin'de 2018 Dibini Bulan Analist Yeni Dip Hedefini ve Alım Yapacağı Seviyeyi...

Bitcoin’de 2018 Dibini Bulan Analist Yeni Dip Hedefini ve Alım Yapacağı Seviyeyi Açıkladı!

Bitcoin'de dip neresi olacak?

Takip et

“Güzel haberler zirvede kötü haberler dipte gelir”

Evet bu söz market döngülerinin nasıl işlediğini anlamak için oldukça önemli.

Geçtiğimiz iki hafta boyunca olukça kötü bir haber akışı içerisinde Bitcoin‘de yeni dipler yaptığımızı görüyoruz.

Acemi yatırımcılar “lanet olsun böyle piyasaya” deyip kripto paralara küserken, deneyimli yatırımcılar potansiyel dibi aramaya başlıyor.

Bitcoin‘de dibin neresi olabileceğini kimse bilmiyor. Herkes kendi oyun planına göre bir tahminde bulunuyor. Ancak genel kanının, bu fiyatlardan kademeli olarak yapılacak alımların Bitcoin’in geleceğine inanan yatırımcıları üzmeyeceği şeklinde olduğunu görüyoruz.

Yatırımcıların marketten yeniden uzaklaştığı ve korkunun zirve yaptığı dönemde korkuyu satın alanlar ödüllendirilecek mi? bunu zaman gösterecek.

Bazı analistler Bitcoin’de ikili dip formasyonun güzel bir haberle çalıştırılabileceğini ve bu fiyatların dip olduğunu düşünürken pek çok yatırımcının 12500$ seviyelerine odaklandığını görüyoruz.

Bunlardan birisi de 2018 yılında Bitcoin’de dibi başarılı bir şekilde işaretleyen Smartconracter isimli analist.

Makro döngü açısından Bitcoin’in dibe oldukça yakın olduğunu düşünen analist ızdırabın bir ay daha devam edebileceğini belirtti.

Elliot dalga prensibi üzerinden Bitcoin’de son bir dip daha gelebileceğini ifade eden analist öncesinde 17500$’a kadar bir yükseliş ve sonrasında 12500$’a kadar bir geri çekilme yaşanabileceğini ifade etti.

Kendi planını da anlatan analist fiyat 14.000$’a düştüğünde alım yapacağını elliot bitiş dalgasının dönüşünde de ekleme yapacağını ifade etti.

Bitcoin ve Ethereum için fiyat beklentilerinin yüksek olduğunu belirten analist şunları da ekledi:

“Eğer bir kaç yıl içerisinde Bitcoin’in 100000$’a Ethereum’un 10.000$’a gideceğini düşünüyorsanız 16k, 15k ve ya 14k’dan satın almanız çok da önemli olmayacak.”

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları