Kripto HaberleriBitcoinBitcoin'de 40.000 Dolara Hızlı Bir Çıkış Bekleyen Analist BTC Hedeflerini Paylaştı!

Bitcoin’de 40.000 Dolara Hızlı Bir Çıkış Bekleyen Analist BTC Hedeflerini Paylaştı!

Popüler analist Bitcoin fiyat hedeflerini sıraladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

25.000 doları aşan ancak bu seviyesini koruyamayan Bitcoin‘de boğa sinyalleri artmaya devam ederken yarın açıklanacak FED tutanakları öncesinde BTC’de volatil hareketler gözleniyor.

Yatırımcılar BTC’de daha yüksek seviyelerin gelmesini hedeflerken, InvestAnswers YouTube kanalının popüler analisti ve sunucusu mevcut boğa rallisinde Bitcoin’in kolayca ulaşabileceği fiyat seviyesini açıkladı.

Yakın tarihli bir YouTube videosunda BTC’nin boğa rallisinde 40.000 dolara kolayca ulaşabileceğini belirten analist, 40.000 dolardan önce 30.000 doların cepte olduğunu söyledi.

Analist BTC analizinde şu ifadelere yer verdi:

“25.000 dolara ne kadar hızlı ulaştığımızı düşünürsek, 30.000 dolarlık seviyeye ulaşmanın da artık çantada olduğunu söyleyebiliriz.

Fazla boğa gibi görünmek istemem ama grafiğe baktığımızda BTC’nin 30.000 dolara giden yolunda bir engel yok. Bu yüzden çok hızlı bir şekilde 30.000 dolara çıkacağımıza inanıyorum.

Buradan hareketle diyelim ki Bitcoin 30.000 dolara ulaştı. Bu hareket yeni nesil FOMO yatırımcılarını ve Haziran- Kasım ayları arasında yaşadığımız büyük düşüş sırasında düşüşü satın almayan alıcıları Bitcoin’e çekecek.

Bu yüzden bu dönemin çılgınca bir zaman olabileceğini düşünüyorum.”

Mart 2024’te gerçekleşmesi beklenen BTC yarılanmasına da atıfta bulunan popüler analist, Bitcoin fiyat hedeflerini sıraladı.

“Mevcut boğa rallisinde Bitcoin ne kadar yüksek seviyelere çıkabilir? sorusuna gelirsek BTC’nin kolayca 70.000 dolara da çıkabileceğine inanıyorum.

100.000 doların üzeri de kulağa çılgınca gelse de bence mümkün görünüyor.

Zira Bitcoin 100.000 dolara ulaşırsa mevcut 25.000 dolarlık seviyesinden sadece 4 kat artmış olacak.

Bu seviyede Bitcoin’in benimsenme oranı, aktif adreslerin sayısı ve uzun vadeli sahip olanların sayısı takip edilmeli.

Uzun vadeli yatırımcı sayısının toplam arzın %72’sine ulaştığı göz önüne alındığında arz sıkılaşması yaşanabilir.

Bu yüzden BTC alma zamanı. Her şey boğa rallisi için doğru yönü gösteriyor. Bitcoin’de 42.000 dolar geliyor.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları