binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizBitcoin'de Ayılar ve Boğalar Tekrar Karşı Karşıya! Popüler Analist BTC'de Bu Seviye...

Bitcoin’de Ayılar ve Boğalar Tekrar Karşı Karşıya! Popüler Analist BTC’de Bu Seviye Kırılırsa Ayı Başlar Dedi, Takip Edilmesi Gereken Önemli Seviyeleri Açıkladı!

Popüler analist Willy Woo, Bitcoin'de 58,900 dolarlık kritik desteğin kırılması durumunda ayı piyasasının yeniden başlayabileceğini iddia etti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin ve kripto para piyasasına dair analizleriyle adından sıkça söz ettiren popüler analist Willy Woo, X hesabından yaptığı paylaşımda Bitcoin’de 58,900 dolarlık seviyenin kritik olduğunu söyledi.

58,900 dolar seviyenin BTC için kritik bir destek seviyesi olduğuna dikkat çeken analist, bu desteğin kırılması durumunda ayı piyasasının yeniden başlayabileceğini iddia etti.

Bu noktada Bitcoin’deki CVD satışlarının zirveye ulaştığını ve yükseliş aşamasına geçileceğini belirten analist BTC’nin uygun bir yükseliş ortamına ulaşmasının yine de birkaç hafta süreceğini belirtti.

Nisan ayında Bitcoin’in aşağı ve yukarı yönlü olarak her iki yönde de dalgalı hareket edeceğine işaret ederek volatilitenin aratacağını ve Bitcoin yarılanmasının volatilitenin başka bir katalizörü olacağını söyledi.

Son olarak Bitcoin’de 60.000 dolara kadar olan long pozisyonlarının temizlendiğine dikkat çeken Willy Woo, BTC için sırada 71.000 -75.000 dolar seviyelerindeki short pozisyonlarının temizlenmesi olduğunu belirtti.

“58,9 bin dolarlık STH desteği çok önemli zira eğer bu destek kırılırsa ayı piyasasına geçeriz.

CVD satışları zirveye ulaştı, bu nedenle bir sonraki aşama yukarı yönlü. Ancak daha uzun vadeli olarak baktığımızda, uygun bir yükseliş ortamından hâlâ haftalar uzaktayız.

Ayrıca long kaldıracı 60 bin dolara indirdik.

Sırada büyük olasılıkla 71-75 bin dolara kadar kısa tasfiyeler var.

Kısa vadeli fiyat tasfiye yürüyüşüdür.”

Bitcoin yazım esnasında 66.540 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail