coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin'de Beklenti 8.000 Dolar

Bitcoin’de Beklenti 8.000 Dolar

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin fiyatının yükseliş yaşamaya başlaması ile artışları birbiri ardını kovalıyor. Uzun süredir beklenen düşüşler sonrasında psikolojik olarak yükselişe ihtiyacı olan yatırımcılar bugün 7.400 dolar seviyesinin kendileri için iyi bir gelişme olduğunu ifade ederek, yeni yükselişlerin daha fazla yatırımcıyı beraberinde getirmesinin muhtemel olduğundan bahsediyor. Yatırımcılar, kar elde edebilmek için mutlaka Bitcoin fiyatında artış olması gerektiğini, aksi durumda artış olmaması durumunda kendilerinin kar elde edemediklerini bunun ise sonucunda yatırımcıların yatırımlarını azaltmaya gitmesi ile sonuçlandığına değiniyor.

Bitcoin hakkında gelecek günlerde 8.000 dolara kadar yükselebileceği, 7.900 dolar ila 8.000 dolar arasında fiyat beklentisinin olduğu yönünde iddialar hakim. Beklentiler ne kadar doğrudur, ne kadar gerçek bu konuda tam net bir bilgi olmasa bile fiyat seviyesinin yukarı yönlü artacak olduğu piyasa verilerinden anlaşılıyor.

Beklenti 8.000 Dolar

Beklentinin 8.000 dolar olmasına rağmen ne zaman bu fiyata yükselebilecek olduğu konusu, yükselip yükselemeyecek olduğu sorularının kısa süre içerisinde yanıt bulması bekleniyor. BTC sahiplerinin bu dönemde yatırımlarını da artışlara paralel olarak arttırdıkları sosyal medyaya ve kripto para yorumlarına yansımakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail