blank
Bitcoin

Bitcoin’de Beklenti 8.000 Dolar

Bitcoin fiyatının yükseliş yaşamaya başlaması ile artışları birbiri ardını kovalıyor. Uzun süredir beklenen düşüşler sonrasında psikolojik olarak yükselişe ihtiyacı olan yatırımcılar bugün 7.400 dolar seviyesinin kendileri için iyi bir gelişme olduğunu ifade ederek, yeni yükselişlerin daha fazla yatırımcıyı beraberinde getirmesinin muhtemel olduğundan bahsediyor. Yatırımcılar, kar elde edebilmek için mutlaka Bitcoin fiyatında artış olması gerektiğini, aksi durumda artış olmaması durumunda kendilerinin kar elde edemediklerini bunun ise sonucunda yatırımcıların yatırımlarını azaltmaya gitmesi ile sonuçlandığına değiniyor.

Bitcoin hakkında gelecek günlerde 8.000 dolara kadar yükselebileceği, 7.900 dolar ila 8.000 dolar arasında fiyat beklentisinin olduğu yönünde iddialar hakim. Beklentiler ne kadar doğrudur, ne kadar gerçek bu konuda tam net bir bilgi olmasa bile fiyat seviyesinin yukarı yönlü artacak olduğu piyasa verilerinden anlaşılıyor.

Beklenti 8.000 Dolar

Beklentinin 8.000 dolar olmasına rağmen ne zaman bu fiyata yükselebilecek olduğu konusu, yükselip yükselemeyecek olduğu sorularının kısa süre içerisinde yanıt bulması bekleniyor. BTC sahiplerinin bu dönemde yatırımlarını da artışlara paralel olarak arttırdıkları sosyal medyaya ve kripto para yorumlarına yansımakta.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu