binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizBitcoin'de Bir Düzeltme Daha Yaşanacak Mı? Analiz Şirketi Yorumladı

Bitcoin’de Bir Düzeltme Daha Yaşanacak Mı? Analiz Şirketi Yorumladı

Bitcoin fiyatında son düşüşlerin ardından bir düzeltme daha yaşanacak mı? Analiz şirketinden açıklama geldi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para analiz şirketi CryptoQuant, son düşüşlerin ardından Bitcoin fiyatlarında yeni bir düzeltme olasılığını değerlendirdi. Şirketin analistleri, Bitcoin’de daha fazla fiyat düzeltmesi olasılığının yüksek olduğunu gösteren birkaç faktör belirledi.

Kripto para piyasası ısınmaya devam ediyor ve hakim olan duygu, daha fazla fiyat artışı ve hızlı bir toparlanma beklentisi.

Bununla birlikte bir CryptoQuant analisti, bir düşüş olasılığına dair belirtiler gördüğünü söylüyor. İşte analistin paylaştığı faktörler:

  • Ortalama 30 günlük fonlama oranları hala yüksek ve 2021’in tüm zamanların en yüksek seviyelerini yansıtıyor.
  • Bitcoin fiyatı şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesinde bulunan ve şimdiye kadarki en büyük direnciyle karşı karşıya.
  • Fiyat, büyük yatırımcıların önemli pozisyonlar oluşturması için ideal bir senaryo olan yaklaşık %20 genişleme/geri çekilme ile tanımlanmış bir kanalda yer alıyor.
İlgili Haber  Uzun Sürenin Ardından Elon Musk'tan Dogecoin Paylaşımı Geldi: DOGE Fiyatı Hareketlendi

İlginç bir şekilde Bitcoin fiyatı, piyasanın son kez düştüğü zamandan bu yana %300’den fazla artış gösterdi. Yol boyunca yaşanan tüm kısa %20’lik düzeltmelerde, şimdiki gibi bir prim dönemi yaşanmadı.

Analiste göre üç yıldır ilk kez, bireysel yatırımcı fon akışı orta seviyenin üzerinde bir değere ulaşmadı. Bu durum, bu kategorideki yatırımcıların piyasadaki varlığını güçlü bir şekilde gösteriyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail