Kripto HaberleriBitcoinBitcoin’de Dev Yükseliş

Bitcoin’de Dev Yükseliş

Takip et

Günlerdir bir düşüp, bir yükselişe geçen Bitcoin kurları bugün yine sevindirdi. En fazla talep alan kurlardan olan Bitcoin için haftanın en büyük yükselişiniz gösterdiği görülüyor. Kripto para ile de büyük gelişmeler yaşanırken; Bistamp borsasında 6059 dolar karşılığını ancak sağlayabiliyor. Bugün için saat 9 itibari ile yoğun işlem gören bu kur, piyasada büyük dalgalanmaların yaşanacağının bir habercisi, niteliğini taşıyor. Bitcoin kurunda önemli bir gelişmenin yaşanması seviyenin 6000’ in üstüne çıkmasıyla yaşandı. Kur devrimleri sık sık yaşanırken; dijital para araştırmacıları da bu konun üstüne girmeye ve de araştıranlarına devam ediyor. Forbes’te büyük yankı uyandıran açıklamalara imza atan ekonomistlerin, Bitcoin ile ilgili soruları ise; olumlu karşıladığı gözlerden kaçmadı.

Bitcoin Piyasası

Bitcoin’in en çok etkisini gören Kripto Para, tercih edenlerin yüzünü güldürüyor. Piyasada kendi varlığını kanıtlarken, aynı zamanda Kripto Para içinde umut ışığını yakıyor. Güzel bir süreçten geçen Bitcoin, ona güvenenleri yarı yolda bıkmayacak gibi görünüyor. Ancak bu süreçte farklı cüzdan içeriklerinden çalıntı Bitcoin’lerin olduğu da gündemde. Piyasanın altından gelerek, en üst düzeylere çıkmayı başaran bu kur gün geçtikçe değer kazanmaya devam ediyor. İnsanlara sunulan bu kazançlı yatırım araçlarının Kripto Paraya olan etkisi de oldukça fazla. Güncel sıralamalarda hep en yukarıda olan Bitcoin, geçtiğimiz günlerde çalıntı haberi ile piyasalarda sallanmıştı. Yapılan açıklamalara göre yaklaşık olarak 40.000.000’luk bir hesaptan yapılan işlemlerin piyasayı etkisi altına alarak hareketlendirdiği görüldü. Kulislerde gezen bu haber her geçen dakika Bitcoin değerleri üzerinde farklı bir etki yaratmaya devam etti. Kısa sürede çok çalkantılı bir süreç geçiren Bitcoin, ekonomistlere göre daha da yükselişe geçecek gibi duruyor. Gözler şimdi ekonomi analistlerinin yeni açıklamalarına çevrildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları