AltcoinBitcoinHaberler

Bitcoin’de İkinci Ralli Ne Zaman Gelecek? Ünlü Balina Yorumladı!

"Bitcoin'de toparlanma başlayınca altcoinlerde alım fırsatı olacak."

Bitcoin 30.000$’ın üzerinde konsolide olmaya devam ederken analistlerden pozitif yorumlar gelmeye devam ediyor.

Kripto para piyasalarında 2018 yılındaki sert ayı dönemini yaşayan yatırımcılar “dibin dibin var” yaklaşımıyla tedirgin hareket etmeye devam ederken, bazı analistler kripto para fiyatlarında büyük bir indirim olduğunu düşünüyor.

Kripto para analisti olan ve aynı zamanda kendisi de bir balina olduğu bilinen Crypto Messiah isimli yatırımcı, katıldığı bir söyleşide Bitcoin’i ve kripto paraları değerlendirdi.

Bitcoin’de yükselişin devam etmesi için biraz daha zamana ihtiyacı olduğunu düşünen Messiah şu ifadeleri kullandı:

“Bunun bir an önce olması için insanların kesinlikle çok heyecanlı olduğunu düşünüyorum. Eğer yeniden bir ralliye başlayacaksak yani tarihsel olarak ikinci balonu şişireceksek, yükselmeden önce birkaç ay daha geçmesi gerektiğini düşünüyorum”

DeFi’ye ayrı bir parantez açan analist, DeFi ürünlerinin büyük bir indirim içerisinde olduğunu düşünüyor.

“DeFi’nin büyük indirimde olduğunu düşünüyorum. DeFi ile ilgili ilginç olan şey diğerleri olmadan da çalışabilmesi. Geçen yıla bakarsanız DeFi hemen hemen kendi kendine çalışıyordu. Altcoinler DeFi ile çalışmıyordu. Altcoinler 2x gittikten sonra sahneye DeFi çıktı.”

DeFi ürünleri arasından Aave’yi başarılı bulan analist, dip bulunduktan sonra yani piyasa toparlanmadan önce DeFi ürünlerini biriktirmek için bolca fırsat olacağını ifade etti.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu