BitcoinHaberler

Bitcoin’de Korku Azalırken Haftanın En Çok Kazandıranları ve Kaybettirenleri Neler?

Bitcoin ölü toprağını üzerinden atmaya çalışıyor.

Bitcoin’in geçen hafta 28800$’a kadar gerilemesinin ardından gelen tepki alımları bu hafta kısmen yatay bir seyir izlememize neden oldu. Hafta sonları kırmızı bir market görmeye alışkın yatırımcılar bu hafta sonu yeşil bir market izledi.

Bitcoin’de üç gün üst üste gelen yeşil mumlar altcoinlerdeki hareketi artırdı. Gün içerisinde %3 yükseliş kaydeden Bitcoin’den cesaret alan altcoinlerde %20’lere varan yükselişler görüldü.

En büyük altcoin olan Ethereum’da günlük %7’lik performansıyla yatırımcısının sevindirdi.

Bitcoin’de yükselen üçgen formasyonu olduğunu ve bunun hedefinin 40500$’ı gösterdiğini dünkü yazımızda belirtmiştik.

Bugünkü yükseliş ile birlikte üçgen yukarıya kırılmış oldu. Günlük kapanış bu şekilde üçgenin üzerinde olursa yeni destek seviyemiz 34600$ seviyesi olacaktır. Bu seviyenin altında günlük kapanış görmediğimiz sürece formasyon hedefimiz geçerli olacaktır.

İlgili Haber
Bitcoin'de Son Durum Ne? 40.000$ Mı Geliyor?

Elon Musk’ın Bitcoin eleştirilerine bir süre ara vermesi ve Çin’den gelen olumsuz haberlerin yavaşlaması piyasadaki korku havasının kısmen dağılmasına neden oldu.

Kripto para piyasalarının nabzını tutan korku ve açgözlülük endeksinde hala korkunun hakim olduğunu ancak korkunu geçen haftalara göre azaldığı görüyoruz.

CoinmarketCap verilerine göre ilk 100 coin arasında olup haftanın en çok kazandıranları:

CoinmarketCap verilerine göre ilk 100 coin arasında olup haftanın en çok kaybettirenleri:

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu